Digest, лікувально-діагностичний центр

Інструментальна діагностика

Адреса
Чернівці, вулиця Буковинська, 33-А
Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
08:30 - 16:00
Зараз відкрито

Лікувально-діагностичний центр "Дігест" пропонує такі види інструментальної діагностики:

  • Ультразвукове дослідження  (УЗД) органів черевної порожнини, серця, нирок, щитоподібної залози.

За допомогою УЗД фахівці можуть побачити структуру органів людини. Серед органів шлунково-кишкового тракту це такі життєво важливі органи як печінка, жовчний міхур і підшлункова залоза.

Усім варто пам'ятати, що ефективне проведення УЗД органів черевної порожнини можливе тільки натщесерце. Протипоказань для УЗД немає. 

УЗД дозволяє визначити розміри органів, однорідність тканин, наявність порожнин (кіст),ущільнень (пухлин, каменів), але з його допомогою не можна оцінити функцію органів і визначити гістологічну будову тканин.

Інструментальна діагностика, фото-1
  • Фіброезофагогастродуоденоскопія (ФЕГДС)

Це один із найефективніших методів виявлення патологій стравоходу, шлунка та дванадцятипалої кишки. Суть методу полягає в тому, що через рот пацієнта вводять гастроскоп (ендоскоп) - трубку невеликого діаметру, на кінці якої знаходиться мікрокамера. Цей метод дозволяє детально розглянути слизову стравоходу, шлунка та дванадцятипалої кишки. 

Без результатів ФЕГДС лікар-гастроентеролог не може виставити такі діагнози як езофагіт, гастрит,  виразкова хвороба, поліпи та інше. Під час проведення гастроскопії можливо також визначення рівня кислотності шлункового соку (рН - метрія)  та визначення наявності бактерій Helicobacter Pylory, які сприяють розвитку виразки.

Важливо розуміти, що рівного за інформативністю та доступності методу на даний момент не існує. З метою полегшення проведення процедури - зменшення неприємних відчуттів і блювотного рефлексу - перед дослідженням проводиться місцеве знеболювання. Ефективне проведення ендоскопічного дослідження шлунку можливе тільки натщесерце.

Інструментальна діагностика, фото-2
  • Фіброколоноскопія (ФКС)

Це огляд слизової оболонки всієї товстої кишки з можливістю одномоментного забору матеріалу для патоморфологічного дослідження або видалення поліпів слизової оболонки.

  • Ректосигмоскопія (РСС)

Це ендоскопічне дослідження, яке допомагає оглянути пряму кишку і дистальні відділи сигмовидної кишки з можливістю одномоментного забору матеріалу для патоморфологічного  дослідження або видалення поліпів слизової оболонки.

Запишіться на прийом ТУТ!