Центр "Дігест" проводить лабораторну діагностику разом з ТзОВ "Букінтермед" та німецькою компанією «Gemeinschaftslabor Cottbus», що є сучасними лабораторіями світового рівня, які ретельно проводять якісні дослідження. А також проведення рідкісних лабораторних дослідженнях відбувається у Німеччині.

Ми пропонуємо наступні лабораторні обстеження:

  • Гематологічні дослідження

Гематологічний аналіз крові включає в себе підрахунок всіх видів клітин крові (еритроцитів, лейкоцитів, тромбоцитів), визначення їх параметрів (розміри клітин та ін), диференціювання лейкоцитарних клітин, вимірювання рівня гемоглобіну, визначення співвідношення клітинної маси до плазми (гематокрит).

  • Загальноклінічні дослідження

Загальноклінічні дослідження - це ряд лабораторних доосліджень, згідно з якими можна визначити клітинний склад і в ряді фізико-хімічних властивостей досліджуваного матеріалу. Це дослідження допомагає встановити наявність і вид патологічного процесу, а також з його допомогою можна оцінити ефективність лікування.

  • Імунологічні дослідження

Імунологічне обстеження пацієнта проводиться з метою діагностики хвороб імунної системи, виявлення порушень імунітету та їх корекції при різних захворюваннях, а також для визначення ефективності проведеного лікування та діагностичних досліджень. 

  • Серологічні дослідження

Це дослідження, які роблять у сироватці, плазмі крові з використанням імуноферментних, імунохемілюмінесцентних, електрохемілюмінесцентних методів дослідження, швидких тестів, що дозволяють виявляти антитіла або/та антигени до вірусу імунодефіциту людини.

  • Гістологія та гістоімунологія спеціальна

Гістологічне дослідження (операційного матеріалу) - лабораторне дослідження, метою якого є діагностика онкологічних захворювань. 

  • Медична хімія

Медична хімія - це дослідження хімічного механізму дії ліків на молекулярному рівні, а також розробку (дизайн) та синтез ліків.

  • Молекулярна діагностика дослідження у сфері вірусології, мікології, бактеріології та паразитології

Молекулярна клінічна діагностика - це наука, яка визначає пречину інфекційних та соматичних захворювань на молекулярному рівні, спираючись на визначення генів, нуклеїнових кислот та білків.

Запишіться на прийом ТУТ!