Digest, лікувально-діагностичний центр

Центр «Digest»

Адреса
Чернівці, вулиця Буковинська, 33-А
Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
08:30 - 16:00
Зараз відкрито

ЛДЦ «Дігест» - це приватний медичний центр, який  у своїй роботі спирається на сучасні стандарти якості надання медичної допомоги. Наш основний напрямок - гастроентерологія.

Основною метою, яку ми ставимо перед собою, є ваше здоров'я. Для того, щоб знову і знову досягати цю мету - ми поєднуємо у своїй роботі найвищі людські якості: професіоналізм, доступність, результативність та високий технологічний рівень медичної допомоги завдяки ретельно підібраному кваліфікованому, доброзичливому та не байдужому до людських потреб персоналу.

Центр «Digest», фото-1

Ми ретельно підходимо до підбору персоналу у наш центр. Насамперед ми звертаємо увагу на досвід та практику фахівця, адже працюємо лише із професіоналами. Окрім цього, порядність та етика є не менш важливою рисою для наших спеціалістів, як і досвід та практика. Ми максимально працюємо над тим, щоб створити затишну та приємну атмосферу у нашому центрі, адже ми понад усе прагнемо для того, щоб стан вашого здоров'я був відмінний.

Колектив центру прагне, щоб кожен відвідувач помітив, що вже сьогодні в Україні можна отримати якісне медичне обслуговування. Саме тому наші спеціалісти завжди працюють над підвищенням своєї кваліфікації та постійно постійно хочуть дізнатися щось нове.

Центр «Digest», фото-2

Ми гарантуємо:

  • високу та стабільну якість діагностичних результатів. Всі результати діагностичних тестів зберігаються в базі даних, які при необхідності легко відновити;
  • відповідну кваліфікацію та сертифікацію персоналу;
  • жорсткий санітарний контроль;
  • систему безпеки пацієнтів під час проведення маніпуляцій та процедур;
  • абсолютну скоординованість у діях спеціалістів і всього персоналу;
  • мінімізацію витрат грошей і часу на лікування, зменшення ризиків, пов’язаних з медичними помилками;
  • зручний розклад, відсутність черг, ідеальну чистоту, внутрішній протиепідемічний режим і постійне вдосконалення.

Ми завжди дуже сильно стараємося ставати кращими і цінуємо кожну можливість допомогти нашим клієнтам!

Запишіться на прийом ТУТ!